Hakkımızda

MOMENTOFİS

Türk Patent ve Marka Kurumu ve Avrupa Patent Ofisi nezdinde işlem yapmaya yetkili patent ve marka kurumu
Momentofis Patent ve Marka Ltd. Şti.

Hakkımızda

Marka Tescili

Momentofis Patent ve Marka Limited Şirketi 2002 yılından bu yana Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları alanında ulusal ve uluslararası vekillik ve danışmanlık hizmetleri sunmakta olan butik bir IP firmasıdır.

Alanında saygın, güvenilir, bilgili ve tecrübeli bir yere sahip olan Momentofis Patent ve Marka Limited Şirketi Türk Patent ve Marka Kurumu, Avrupa Patent Ofisi ve Dünya Fikri Mülkiyet Teşkilatı nezdinde işlem yetkisine sahip kadrosu ile yerli ve yabancı müvekkillerine yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

Momentofis kurucu ortağı ve yöneticisi olan Nuriye YAVAN 1996 yılından 2002 yılına kadar bir Fikri ve Sınai Haklar Danışmanlık şirketi olan PARAGON’da patent ve marka vekilliğinin yanı sıra Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür olarak çalışmış, 2002 yılında ayrılarak Momentofis Patent ve Marka Limited Şirketi’ni kurmuş ve özellikle patentler, faydalı modeller, ticaret ve hizmet markaları, tasarımlar ve coğrafi işaretler konularında vekillik ve danışmanlık hizmetleri sunmaya devam etmektedir. AIPPI, EPI ve PEM üyesi olan YAVAN, Türk Patent ve Marka Kurumu ve Avrupa Patent Ofisi nezdinde işlem yapmaya yetkili patent ve marka vekilidir.

MOMENTOFIS

MOMENTOFİS PATENT VE MARKA LTD. ŞTİ.

Güçlü İnovasyon, Güvence Altındaki Gelecek.
Markanız, İşinizin Yüzüdür
Onu Korumaya Değer.

copyright

Değerlerimiz

Amacımız müşterilerimizin fikri mülkiyetini güvence altına alarak onların büyümesine katkı sağlamak ve başarılarına destek olmaktır.

İnovasyon
Biz, fikirlerin ve keşiflerin korunması ve geliştirilmesinin önemini anlıyoruz. Bu nedenle, sürekli olarak inovasyona ve yaratıcılığa önem veriyor, müşterilerimizin fikirlerini en iyi şekilde destekliyoruz.
Koruma
Müşterilerimizin fikri mülkiyetini korumak bizim misyonumuzdur. Fikirlerinizi ve markanızı güvence altına alırken, sizinle birlikte bu değerleri büyütmek ve savunmak için yanınızdayız.
Profesyonellik
Profesyoneliz ve işimizi ciddiyetle yapıyoruz. Müşterilerimize her zaman en yüksek kalitede hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz ve iş etiğine uygun davranıyoruz.
Müşteri Odaklılık
Müşterilerimizin ihtiyaçları her zaman önceliğimizdir. Fikirlerinizi ve markanızı en iyi şekilde korumak ve yönlendirmek için size özel çözümler sunarız.
Hızlı ve Etkin Hizmet
İşlemleri hızla tamamlar ve sonuçları en kısa sürede sunarız. Zamanınızın değerini biliyor ve işlerinizi hızlandırmak için buradayız.
Uzmanlık
Fikri mülkiyet konusunda derin bir uzmanlığa sahibiz. Tecrübemiz ve bilgi birikimimizle, müşterilerimize en iyi rehberliği ve destekleri sağlarız.